Düzce Petek Temizleme
Düzce Petek Temizleme

Düzce Petek Temizleme

 

 

Petek temizliği, kullanım yılına bağlı olarak suyun özelliklerine sıcaklığı oksijeni ve kireç oranına göre kapalı devre ısıtma sistemlerinde zamanla çamurlaşma, kireç,kışır,tortu,balçık oluşur.Bu maddelerin ısınma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar ısı ve su sirkülasyonunun sağlıklı bir şekilde yapılamamasından kaynaklanır.

 

 

Isınma problemi olan evlerde sadece petek temizliği veya tesisat temizliği yapmak sorunu ortadan kaldırmayabilir.tecrübeli ustalarımız  peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunun  kaynağına inerler.Bazı evlerde yeterli büyüklükte kombi ve tesisat çekilmemiş olması peteklerinizin yeterli ısı transferi yapmamasına sebep olabilir.

 


Sıcak suyun kombinizden çıkış yapıp tesisat borularınızdan radyatörlere giriş yapana kadar olan kısımlarda olumsuz sonuçlar çıkabilir.,kimi zaman kalorifer petekleri ters bağlanmış veya peteklerin içersinde hava olabilir.Evinize gelen  firma veya şahışlar bu tür açıklamaları yapamıyorsa yaptırdığınız petek temizleme işlemlerini tekrar gözden geçirmenizi öneririz.

 

 

 

Peteklerin alt kısmındaki ısınma sorununu ortadan kaldıran firmamız sayesinde kış aylarında yaşanılan ısı artışına etken olan maddelerin profesyonelce dışarıya tahliye edilmesi sağlanmaktadır. Petek ve radyatörlerin sökülmesine gerek kalmadan temizleme makineleri ve özel kimyasallı ilaçlar ile hizmet veren şirketimiz sizlere en ekonomik fiyat avantajları ile hizmet vermektedir.

 

 

Kaliteli %100 Petek temizliği

 

 

Sizlere verdiğimiz hizmet neticesinde hiç bir doğalgaz kombi peteklerinizde ısınma sorunu yaşamayacasınız.Tam profesyonel düzeyde teknisyenlerimizle her gün çeşitli ilçelerde dairelerde ve ticari işletmelerde hizmet vermekteyiz.

 

Birkaç yılda bir defa yaptırılacak petek temizleme işlemi ısı kaybını önleyecek ve ortamın sıcacık kalmasını sağlayacaktır. 

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014